Pełne wsparcie na każdym etapie

Wdrożenia ERP

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach związanych z wdrażaniem modułów systemu enova365 poprzedzonym profesjonalną analizą procesów zachodzących w Twojej firmie.
Wdrożenie systemu enova365 to idealny moment aby zautomatyzować czynności czy zweryfikować i poprawić kontrolę nad zasobami Twojego przedsiębiorstwa. Pomoże w tym integracja systemu z urządzeniami oraz przygotowanie indywidualnych dodatków i rozwiązań. Przeszkolimy każdego użytkownika systemu i zapewnimy powdrożeniową pomoc techniczną.

Migracja danych

Migracja danych

Dzięki realizacji dotychczasowych projektów posiadamy wiedzę i doświadczenie w migracji dużych ilości danych z różnych baz danych do systemu enova365. Opracujemy dla Państwa koncepcję realizacji migracji danych oraz przygotujemy niezbędne narzędzia. Przez cały proces wdrożenia zapewniamy nadzór nad jakością i bezpieczeństwem realizowanych migracji.

Opieka serwisowa

Opieka serwisowa

Dla Klientów którzy wymagają stałego wsparcia technicznego i merytorycznego mamy do zaoferowania indywidualną opiekę serwisową. W ramach współpracy zadbamy o dostosowywanie systemu do aktualnych ustaw i przepisów prawnych. Nasi pracownicy pomogą Państwu przy problemach związanych z korzystaniem z systemu.
Konsultanci będą dostępni w postaci pomocy telefonicznej, zdalnej pomocy w sytuacjach awaryjnych jak również w siedzibie klienta.

Microsoft Azure

Rozwiązania w chmurze

System enova365 może być zainstalowany na serwerze klienta bądź w ramach usługi SaaS w chmurze Microsoft Azure. Dla tych klientów, którzy mają standardowe instalacje na własnych firmowych serwerach, a chcieliby zwiększyć bezpieczeństwo swoich kopii danych, proponujemy usługę instalacji w chmurze, przy pomocy aplikacji Archiwizator Azure, która tworzy automatyczne kopie zapasowe danych zgromadzonych w systemie, na dedykowanych klientom przestrzeniach chmury.
Taka forma archiwizacji pozwala uniknąć zagrożeń związanych z danymi, takich jak: awarie i uszkodzenia sprzętu, przypadkowe skasowanie plików czy wręcz kradzież danych lub brak lub złamanie procedur zachowania bezpieczeństwa w firmie.
Zależnie od wybranego pakietu, archiwizacja danych z systemu enova365 może być dokonywana codziennie lub raz w tygodniu.
Dane przechowywane są na serwerach w kilku wielkich centrów danych jednocześnie, rozmieszonych na terenie Europy.
Centra danych MS Azure gwarantują najwyższe bezpieczeństwo przechowywanych danych. Bazy zapisywane są w kilku centrach danych, co eliminuje niemal do zera ryzyko ich utraty. Chmura MS Azure zapewnia również pełną prywatność danych, a na elementy ochrony składają się mechanizmy uwierzytelniania i szyfrowanie danych. Instalacje i systemy są również systematycznie audytowane przez niezależne organizacje, czego poświadczeniem są certyfikaty takich standardów jak ISO 27001.Dodatki autorskie

Dodatki autorskie

W ramach naszych usług przygotujemy dla Państwa dodatki indywidualne, które pozwolą na integrację już istniejących systemów z enova 365, obsłużą specjalistyczne wymagania czy pozwolą na import danych dowolnego formatu.

Szkolenia

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia wdrożeniowe oraz powdrożeniowe na różnych etapach prac w systemie , by pogłębić wiedzę pracowników na temat funkcjonalności oraz wykorzystania możliwości systemu. Szkolenia mogą być prowadzone w grupach oraz indywidualnie, zależnie od potrzeb naszych klientów.
Każda część szkolenia połączona jest z ćwiczeniami praktycznymi, co zwiększa efekty przeprowadzanego szkolenia